Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Sjå resultata og bileta frå Egersund halvmaraton!

Sjå resultata og bileta frå Egersund halvmaraton!

 

Svein Ove Risa og Kirsti Johnsen Skåtøy var raskast til Krossmoen og tilbake.

Tekst:

Publisert:

Oppdatert:
07.03.2016 kl 15:11

Det var deltakarrekord i Egersund halvmaraton/10 kilometer på laurdag. Svein Ove Risa og Kirsti Johnsen Skåtøy var raskast på halvmaraton, mens Øystein Wergeland og Anne Jorunn Hodne sprang mila fortast.

Sjå fleire bilete her!

Kvinner
1. Tonje Pedersen, Hanail 1.44.00
2. Torild Hjelmervik Torgers, 1.51.51
3. Marte Johannessen, 1.51.54
4. Ingrid Gramstad, 1.56.13

KV 35-39
1. Inger Elisabeth T. Mæland, Spirit 1.30.45
2. Mette Søndergaard, Eni Norge 1.37.55
3. Gunn S. Christoffersen, EIK 1.37.56
4. Anlaug Bjørgo Risa, Undheim IL 1.47.42
5. Vivian Steensnæs, 1.55.22
6. Anne Tove Puntervold, 1.57.40

KV 40-44
1. Kirsti Johnsen Skåtøy, EIK 1.28.03
2. Anette Frøyland Hoff, Statoil Triatlhon kl 1.32.01
3. Ann Iren Undheim, Undheim IL 1.40.06
4. Evi Ege Haaland, 1.40.49
5. Siv Elise Seland, Undheim IL 1.46.02
6. Merethe Steffensen, GTI 1.56.35
7. Amalie Jensen, 2.09.09

KV 45-49
1. Trude Håland, Jærbladet 1.38.43
2. Gunn Vigre Reed, 1.46.25
3. Guro Runestad, Skattesport 1.59.58
4. Margrethe Frette Kyvik, 1.59.59
KV 50-54
1. Valborg Bishop, 2.00.08


Menn

1. Erlend Aano, GTI 1.16.21
2. Bjøro Nevland, GTI 1.18.05
3. Paul Nagle, Spirit 1.18.32
4. Troels Ravn Pedersen, EIK 1.22.41
5. Tom Henrik Flaa, GTI 1.23.10
6. Stian Gilje, 1.24.11
7. Renon Kizito, EIK1.26.07
8. Henning Sulen Sæstad, EIK 1.27.42
9. Svein Ove Andersen, Spirit 1.29.03
10. Fredrik Dversnes, Nordheim Il 1.29.28
11. Odd Kåre Hatleskog, Forsand IL 1.30.11
12. Glenn-Richard Haugen, GTI 1.34.07
13. Erik Oaland, 1.34.17
14. Øyvind Olseth, 1.35.03
15. Trond Skjæveland, 1.41.29
16. Magnar Stangeland, Bryne Triatlon kl. 1.41.33
17. Andre Finnerud, 1.41.42
18. Bjørn Øvrebø Viovei, Hitec 1.41.51
19. Robert Hjalmarsson, Scandic Stvg. Park 1.56.51
20. Marius Raugstad, 2.03.21
21. Marius Myklebust, 2.03.31
22. Kristian Waalen, Team Waalen 2.05.51

MV 35-39
1. Per Sigurd Bethuelsen, GTI 1.20.37
2. Jan Morten Ra, Spirit 1.22.41
3. Glenn Madland, Undheim IL 1.23.00
4. Eirik Dalva Skaale, GTI 1.23.05
5. Thomas Sleveland, EIK 1.30.13
6. Atle Holgersen, Spirit 1.30.31
7. Dangius Urbonas, 1.33.37
8. Geir Arne Rikstad, DBBI 1.38.15
9. Anders Skandsen, 1.38.55
10. Kenneth Stensland, 1.42.18
11. Noel Tidbury, 1.43.57
12. Terje Fjeldstad, 1.45.43
13. Rune Steensnæs, 1.55.23

MV 40-44
1. Svein Ove Risa, Undheim IL 1.12.41
2. Sveinung Berge, 1.26.43
3. Ingve Aalbu, EIK 1.28.07
4. Stein Tore Vinterstø, Kondis 1.30.51
5. Jan Terje Nygård, Undheim IL 1.33.36
6. Ronny Birkeland, 1.33.45
7. Harald Vaage, 1.34.41
8. Frode Flesjå, Jæren Sparebank 1.38.03
9. Steffen Thorsen, Spirit 1.38.26
10. Boge Parker, Tempo Triatlhon Club 1.43.59
11. Morten Idsø, 1.44.02
12. Nils Fredrik Gjerpe, 1.46.46

MV 45-49
1. Bjarne Lyngnes, Conoco Ph. 1.19.08
2. Tore Knudsen, Risk Management Pro 1.23.52
3. Shezad Inayat, Bryne FIK 1.30.23
4. Tommy Johnsen, Tempo Triatlhon Club 1.31.01
5. Tore Hjortland, GTI 1.33.23
6. Olav Magne Egebakken, Dalane Energi 1.37.37
7. Jørn Sivertsen, Bryne Triatlon kl. 1.39.39
8. Ernst Ståle Apeland, 1.42.07
9. Oddvar Meisland, Spirit 1.45.20
10. Jacob Korsgaard, Tempo Triatlhon Club 1.47.21
11. Svein Egil Sørland, Haugesund IL 1.55.16

MV 50-54
1. Kåre Aanensen, MHI 1.18.58
2. Asle Foss, Kvås IL 1.19.17
3. Steinar Ulsnes, Bristow Norway 1.24.32
4. Kristian Nordberg, Aker Solutions 1.28.18
5. Are Herstad, EIK 1.28.45
6. Anders Jaarvik, GTI 1.30.36
7. Gustav Gudmestad, Undheim IL 1.32.00
8. Bjørn Arild Ersland, GTI 1.35.43
9. Gaute Eenæs, 1.37.04
10. Tom Ivar Sørensen, Aker Solutions 1.41.09
11. Oddbjørn Austad, 1.45.58
12. Arnt G. Egeland, Bjerkreim IL 1.46.48

MV 55-59
1. Gunnar Aarseth, Spirit 1.27.46
2. Nils Lid, GTI 1.28.08
3. Elling Stangeland, KCC 1.44.22
4. Ola Terje Hådem, 1.46.47
5. Gunnar A. Aarstad, Skanska 1.58.40

MV 60-64
1. Jan Hetland, EIK 1.37.10
2. Ståle Svalestad, Conoco Ph. 1.40.22
3. Egil Gundersen, GTI 1.44.05
4. Ingar Romslo, IL Frii 1.56.26
5. Lars Try, Tvedestrand IP 3.03.18

MV 65-69
1. Kjell Enok Grude, Klepp IL 1.49.04

MV 70-74
1. Dan-Olav Tjessem, GTI 1.42.17

Menn sen. 10km
1. Øystein Wergeland, Sandnes IL 34.03
2. Henning Mæhle, NTNUI Friidrett 35.03
3. Thomas Hetland, EIK 35.37
4. Roger Nevland, GTI 36.48
5. Børge Hansen, EIK 37.12
6. Leif Inge Nesvåg, 39.36
7. Knut Ro Sørensen, EIK 39.39
8. Fredrik Andersen, EIK 40.27
9. Olav Hannisdal, 42.44
10. Ørjan Slettebø, Bjerkreim IL 43.48
11. Magne Egeland, Bjerkreim IL 44.26
12. Johnny Klausen, 44.37
13. Leif Klausen, 45.38
14. William Gjertsen Tønnesen, EIK 47.04
15. Ole Geir Røyseland, Spirit 47.15
16. Bård Henning Kvinen, Helleland IL 47.19
17. Steinar Nordvoll, 47.27
18. Cameron Strachan, 48.23
19. Asle Schanke Grude, 50.55
20. Runar Blakstad, EIK Fotball 52.23
21. Rune William Gjertsen, EIK 52.59
22. Ståle Østerhus, RPIL 54.21
23. Jan Knudsen, 55.44
24. Jon Kåre Olsen, 55.46

Kvinner sen. 10km
1. Anne Jorunn Hodne, EIK 38.18
2. Ida Tjørsvaag, IL Skjalg 39.46
3. Karianne Eie Pettersen, EIK 41.56
4. Marie Stensholt, Spirit 48.31
5. Madeleine Mæland, Spirit 49.41
6. Miriam Cosgrove, 49.47
7. Merete Karlsen, SPAR 51.18
8. Guppi Ra, Spirit 52.40
9. Nora Johnsen, Tempo Triatlhon Club 53.24
10. Rowena Fåne, Strøm &Sivertsen a.s 55.04
11. Kari Ersland, GTI 57.33
12. Vibeke Fjordbakk, Scandic Stvg. Park 58.33
13. Gerd-Berit Gjerdevik, Sandnes SK 1.09.29
14. Sobia M. Inayat, 1.12.27
15. Shama M. Inayat, 1.15.19
16. Sissil Magnussen, Sandnes SK 1.36.10


Nyheter fra andre aviser

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!