Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Sjekk resultatene fra Kystløpet!

Sjekk resultatene fra Kystløpet!

Tross vanskelige værforhold fikk flere av løperne ny bestenotering. FOTO: Egil Mong

Det ble deltakerrekord i Kystløpet lørdag viser den endelige opptellingen. Til sammen var det 199 som fullførte. Det er en mer enn i fjor. Her er resultatene.

Tekst:

Publisert:

Oppdatert:
19.10.2014 kl 19:08

KVINNER
1. Kirsti J Skåtøy, EIK Friidrett 00:46:10
2. Kari-Anne Veen, IL Skjalg 00:46:56
3. Jane M Helland, Egersund OK 00:48:29
4. Karianne Eie Pettersen 00:49:07
5. Katrine Ljones Karlsen, IL-Skjalg 00:50:47
6. Borghild H Gjedrem, Bjerkreim IL 00:51:17
7. Milfrid Østerhus Melberg, GTI 00:52:16
8. Lene Dversnes 00:52:37
9. Irene S Austnaberg, Nærland Rehabilitering 00:53:42
10. Kristin Øygaarden, Nærland Rehabilitering 00:53:48
11. Astrid Apalset Vassbø, Bjerkreim IL 00:54:46
12. Gunn Seglem Christoffersen 00:56:17
13. Silje Hetland, Helleland IL 00:56:28
14. Ida Hovland, Vaffel IL 00:57:00
15. Reidun Odland, Bjerkreim IL 00:57:19
16. Kjellaug Egeland 00:57:41
17. Karin Nielsen, Sokndal 00:57:58
18. Marie Stensholt, UIS 00:58:11
19. Anette Hoås, EIK Friidrett 00:58:30
20. Martha Idland, Bjerkreim IL 01:00:07
21. Anne-Lise Ramsland, EIK Friidrett 01:00:09
22. Kari R Spangen, Exxon Mobil 01:00:44
23. Marie Lima, UIS 01:00:53
24. Evelyn Kittelsen, Flekkefjord Skilag 01:02:35
25. Andrea Terjesen, Sandnes SK 01:03:56
26. Anne May Laupstad, Egersund IK 01:04:50
27. Elise K Perttamo, Statoil 01:06:32
28. Solveig Riisøen, Conoco Phillips 01:07:28
29. Torunn Laugaland, Ålgård Orientering 01:07:35
30. Monica Skadberg 01:07:41
31. Anita Nordmark, Kværneland BIL 01:07:54
32. Tonje S Egeland, Løpedamene 01:07:58
33. Siri Carlsen Aase 01:08:25
34. Eva Wetteland, Willwettene 01:08:45
35. Anne Beth Wetteland, Willwettene 01:09:36
36. Ingunn Nygård 01:12:43
37. Eli Rypestøl Nygård 01:12:45
38. Turid Ledsaak, Nærland Rehbilitering 01:12:49
39. Hege Bang 01:13:44
40. Ingvild Sørensen 01:15:19
41. Inger Kveseth, Sprek Aftenbladet 01:21:54
42. Kristi Haraldseid 01:22:35
43. Beathe Lassen-Osland, Sprek Aftenbladet 01:24:03
44. Heidi Finnestad, Sprek Aftenbladet 01:24:46
45. Grete Ulseth, Sprek Aftenbladet 01:29:31
46. June Beth Rovik, Sprek Aftenbladet 01:37:03
47. Gry Haukland 01:37:03
Signe Vigre, SFP Klima Fullført
Jane S Petterson, SFP Klima Fullført
Elisabeth Kvassheim, Gladtrimmen Fullført
Margreta Bøe, Nærland Rehabilitering Fullført
Eva Fagerheim, Nærland Rehabilitering Fullført
Helen Auestad, Nærland Rehabilitering Fullført
Siw Marthe Stornes, Dalane SK Fullført
Gunn I Årsland, Nærland Rehabilitering Fullført
Inger J Ravndal Lima, Nærland Rehabilitering Fullført
Nora Berg, Nærland Rehabilitering Fullført
Helene Gajhede, Nærland Rehabilitering Fullført
Jeanette Holmen Fullført
Marie N Skregelid Fullført
Jorunn Hadland, Egersund OK Fullført
Karine Aa Torgersen, EIK Friidrett Fullført
Ingrid Aarstad, Spinneriet Fullført
Julie K Perttamo, Eiger FK Fullført
Linda F Svindland, Eiger FK Fullført
Silje V Haavsø Fullført
Julie Mydland Helland Fullført
Mauren Mesaros, GTI Fullført
Laila Hagen Fullført
Gundis Hetland Fullført
Jorunn Torgersen Fullført
Edel Karin Hovland, Dalane SK Fullført
Åse E Leidland, Dalane SK Fullført
Trine G Viggen, Dalane SK Fullført
May Didriksen, Dalane SK Fullført
Anita G Kalhovd, EOK Fullført
Lise Bentsen, EIK FriidrettFullført
Aud Berit Mong, Dalane SK Fullført
Hanne Torgersen Fullført

MENN
1. Torstein Tengsareid, Egersund IK 00:37:13
2. Narve G Nordås, Sandnes IL 00:38:47
3. Audun Laugaland, Hjelmeland IL 00:40:56
4. Jon Arne Hoås, EIK Friidrett 00:41:38
5. Kalle Simm, Spirit friidrett 00:41:40
6. Gunnar Eiterfjord, IL Skjalg 00:42:35
7. Jan Erik Grude, EIK Friidrett 00:43:16
8. Jan Petter Fredriksen, EIK Friidrett 00:43:50
9. Knut Vassbø, Bjerkreim IL 00:43:54
10. Åsbjørn Ueland, Varhaug IL 00:43:56
11. Odd Magne Høyland, Undheim IL 00:44:33
12. Bjørn Bryne, Reemarka Gard 00:44:34
13. Tor Helge Haneberg, Flekkefjord Skilag 00:44:46
14. Bengt Jarle Sundvor, Bjerkreim IL 00:45:15
15. Bjørn Sundvor, Bjerkreim IL 00:45:24
16. Jonatan Frøyland, Sandnes SK 00:45:44
17. Torbjørn Kvassheim, GTI 00:45:55
18. Geir Christian Larsen, IL-Skjalg 00:45:58
19. Gaute Brådli, Vigesaa SK 00:47:04
20. Tor Arne Gilje, Sandnes SK 00:47:19
21. Are Herstad, EIK Friidrett 00:47:21
22. Håvard Austnaberg, Nærland Rehabilitering 00:47:35
23. Leif Inge Nesvåg 00:47:38
24. Hans Vos, 00:47:42
25. Kristian M Bache, UIS 00:48:10
26. Trond Hagelin, Stavanger SK 00:48:24
27. Ingve Aalbu, EIK Friidrett 00:48:26
28. Kenneth Mydland, Egersund OK 00:48:49
29. Einar Vigrestad, Jærentrepreør 00:48:51
30. Åsmund Tveitvoll, Aktiv Treningssenter 00:48:58
31. Raymond Harouny, Bjerkreim IL 00:49:05
32. Steffen H Skjelbred, 00:49:34
33. Arne Horpestad, Undheim IL 00:49:36
34. Kjell Drange, Helleland IL 00:49:39
35. Atle Sirnes, Flekkefjord Skilag 00:49:50
36. Kristjan Osaland, Sandnes SK 00:49:59
37. Magne Egeland, Bjerkreim IL 00:50:01
38. Per Agnar Eikeland, Bjerkreim IL 00:50:16
39. Fredrik Andersen, Eiger FK 00:50:42
40. Ørjan Slettebø, Bjerkreim IL 00:50:43
41. Walter Kittelsen, Knaben IL 00:51:04
42. Arvid Mydland, Egersund OK 00:51:29
43. Helge Egeland, Dalane SK 00:51:40
44. Stig Pedersen, Dalane SK 00:51:42
45. Jan Hetland, EIK Friidrett 00:51:44
46. Raisel Diaz Gonzalez, SFP Klima 00:51:53
47. Helge Ommundsen, Aker Solutions 00:52:02
48. Jomar Furuvik, Tengesdal Sport AS 00:52:06
49. Jarle Gløpstad, Eiger FK 00:52:15
50. Kjell Sigve Grønning, Aker Solutions MMO 00:52:29
51. Hans Birger Tveitvoll, 00:52:31
52. Kenneth Jørgensen,00:52:52
53. Hallgeir Hansen, Helleland IL 00:53:09
54. Geir H Movold, Sandnes 00:53:27
55. Einar Kvassheim, Gladtrimmen 00:53:44
56. Andreas Harvey, Sandnes SK 00:54:00
57. Svein Malde, 00:54:04
58. Mathias Sandvik, Sola Friidrett 00:54:27
59. Emil Svendsbø, Sandnes SK 00:55:22
60. Stig H Thunheim, Undheim IL 00:55:36
61. Roy Løvland, 00:56:06
62. Sven Harry Nodland, Aker Solutions 00:56:11
63. Martin Kistle, Schlumberger 00:56:19
64. Thomas Ingebretsen, Sandnes SK 00:56:27
65. Sindre S Petterson, SFP Klima 00:56:33
66. Arnt G Egeland, Bjerkreim IL 00:56:38
67. Steinar Norvoll, 00:56:46
68. Olav M Egebakken, Dalane Energi BIL 00:56:49
69. Steinar Sandvik, Sola Friidrett 00:56:55
70. Egil Larsen, Stavanger Kommune 00:57:04
71. Thore Thengs, Dalane SK 00:57:20
72. Tim Tipple, Stavanger Triathlonklubb 00:58:06
73. Steven Kjørmo, 00:58:45
74. Terje Vanglo, Viberodden Drilling 00:58:51
75. Christoffer Ellingsen, Sandnes SK 00:59:07
76. Leif Arvid Sleveland, 00:59:19
77. Alf Georg Østebrøt, 00:59:31
78. Henrik F Sæergov, UIS 00:59:47
79. Kristian Høien, Eiger FK 01:00:02
80. Fredrik Garpestad, EIK Friidrett 01:00:35
81. Odd Garpestad, Dalane SK 01:01:25
82. Asbjørn Fagermo, 01:02:16
83. Leif Gabrielsen, 01:02:29
84. Morten Karlsen, Gjesdal IL 01:04:49
85. Gunnar Petterson, SFP Klima 01:05:54
86. Martin Fatnes, Sandnes SK 01:06:25
87. Rune Fardal Hovland, Egersund Frisbeegolf klubb 01:06:26
88. Erlend Mong Slettebø, 01:06:31
89. Stian W Johannesen, 01:06:54
90. Ole Martin Hagland, Sandnes SK 01:07:23
91. Hermann Garpestad, EIK Friidrett 01:07:33
92. Kjell Søyland, Bjerkreim IL 01:08:31
93. Gaute Vigre, SFP Klima 01:09:19
94. Ørjan Østebrøt, 01:11:47
95. Kjell M Egeland, 01:15:38
96. Alf Stålesen, SFP Klima 01:23:54
97. Mikkel Mathisen, SFP Klima 01:33:29
Alf Inge Jåtten, Kærneland BIL Fullført
Gunnar Arnt Aarstad, Skanska aktiv Fullført
Sebastian Svanes, Fullført
Helge Ollestad, Heskestad IL Fullført
Rolf Kleppe, Kærneland BIL Fullført
Thomas Sleveland, EIK Friidrett Fullført
Helge Åse, EIK Friidrett Fullført
Steinar Rødland, Aker Solutions Fullført
Steinar Saurdal, Fullført
Harald Mong, Dalane Energi BIL Fullført
Magnus Seglem, Fullført
Edmund Ueland, Egersund OK Fullført
Ivar Aalbu, Dalane SK Fullført
Håvard Hansen, Gnagsår Lauget Nr. 147 Fullført
Askild Hagen, Fullført
Thomas Hetland, EIK Friidrett Fullført
Kjetil Torgersen, EIK Friidrett Fullført
Erik Torgersen, Dalane SK Fullført
Børge Hansen, M&G elektro Fullført
Knut R Sørensen, EIK Friidrett Fullført
Jan Arne Rogstad, Dalane SK Fullført
Kjell T Nodland, EIK Friidrett Fullført
Arne Nodland, Sporty Fullført

Nyheter fra andre aviser

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!